Romet dla każdego – Z50 wchodzi na rynek

01.04.2014

Z50 to nowy model  w ofercie Romet. Młodszy brat doskonałego, niezawodnego i popularnego od kilku lat Rometu Z125. Motocykl Z50 designem nawiązuje do swojego poprzednika.

Przednia lampa zespolona z licznikiem za pomocą niewielkiej owiewki oraz dodatkowe osłony na zbiorniku dodają sportowego zacięcia nowemu nakedowi z oferty Romet. Motorower oferowany jest w dwóch malowaniach: pomarańczowo-białym oraz granatowym. Dużym plusem tego modelu są jego wymiary. Jest to pełnowymiarowy motocykl z silnikiem o pojemności 50ccm. Doskonałe wyważenie wraz z 17 calowymi kołami oraz hamulcem tarczowym sprawia, że prowadzenie tego motoroweru to czysta przyjemność. Silnik, który napędza motorower to ceniona jednostka napędowa znana z innych produkcji marki Romet - fakt ten docenią głównie tunerzy, którzy nie mogą narzekać na mnogość części poprawiających maksymalne osiągi silnika.

Na motorower o  ponadczasowym wyglądzie zwrócą także uwagę nieco starsi kierowcy, ponieważ oferuje komfort i wielkość dużego motocykla. Dzięki silnikowi o pojemności 50ccm za kierownicą Z50 będzie mogło usiąść szersze grono użytkowników - do korzystania z motoroweru o tej pojemności nie trzeba mieć motocyklowego prawa jazdy. Motorower dostępny od pierwszych dni kwietnia w sieci handlowej marki Romet w rewelacyjnej cenie: 4399