Romet T3 500i 4x4

13.06.2014

W ofercie Rometu w sezonie 2014 pojawia się nowość, którą jest pojazd przeprawowy z napędem na cztery koła. Romet T3 500i 4x4 jest to pojazd, który efektownie wchodzi na rynek przeprawowo – użytkowy pojazdów ATV.

 

Jest to pierwszy duży pojazd marki ROMET z napędem na cztery koła, wyposażony w silnik z wtryskiem paliwa. Mocny i zaawansowany technologicznie  silnik o wyjątkowo dobrych osiągach  zapewnia niepowtarzalne doznania z jazdy. Pojazd docenią kierowcy, kiedy znajdą się w naprawdę wymagających warunkach - napęd na cztery koła pomoże pokonać każdą przeszkodę. Pojazd posiada homologację T3, która umożliwia poruszanie się na drogach publicznych, a także przynosi korzyści finansowe – możliwość odliczenia pełnego podatku VAT.

 

Romet T3 4x4 to połączenie pojazdu rekreacyjnego oraz użytkowego. Posiada wszystkie te cechy, które są aktualnie poszukiwane na rynku przez wielu użytkowników tego typu pojazdów. Napędza go silnik o pojemności 471ccm, generujący moc 23,5 KM, która przekazywana jest na cztery koła za pomocą przekładni CVT.  Zastosowana przekładnia umożliwia precyzyjne sterowanie mocą przekazywaną na koła, precyzja ta  jest niezwykle potrzebna w trudnym terenie.

 

W pojedzie seryjnie zamontowane jest oparcie kierowcy które zwiększa komfort podróżowania. Co więcej, dodatkowe gniazdo zapalniczki zadba o zasilanie np. nawigacji. Tradycyjny jak i kulowy hak z przodu jak i z tyłu pojazdu doskonale poprawia użyteczność pojazdu. Duży wybór akcesoriów takich jak pług śnieży, wyciągarka, szyba, handbary pozwala użytkować pojazd przez cały rok, a liczba zastosowań praktycznych nie ma końca. Hermetyczny schowek uchroni przed wodą dokumenty oraz urządzenie elektryczne podczas przeprawy przez podmokłe tereny lub podczas jazdy w deszczu. Seryjnie montowane elektryczne gniazdo pozwala podpiąć przyczepę i legalnie poruszać się po drogach publicznych, ponieważ pojazd jest homologowany na ciągnik rolniczy. Pojazd posiada zaczepy,  które pozwalają podpiąć wiele różnych maszyn między innymi, kosiarki, zamiatarki, pług wirnikowy  piaskarkę oraz ramię kopiące. Romet T3 500i to nie tylko pojazd użytkowy. Dzięki dobrze dobranemu silnikowi i zawieszeniu doskonale nadaje również się do czerpania przyjemności z rekreacyjnej jazdy w terenie.

 

Pojazd do nabycia w sieci handlowej marki ROMET w atrakcyjnej cenie katalogowej 24 599zł