ROMET MOTORS. AKCESORIA DO TWOJEGO MOTOCYKLA!

12.10.2022

W Romet Motors zapewniamy akcesoria, części zamienne i wyposażenie  dla każdego typu pojazdu. Oferujemy szeroki asortyment kufrów, pokrowców, zabezpieczeń, olejów i chemii motocyklowej. Uniwersalny kufer centralny do motocykla sprawdzi się w dalszych trasach, a zabezpieczenia antykradzieżowe to obowiązkowe wyposażenie każdego właściciela jednośladu.

Dobierz dedykowane akcesoria, kieruj się bezpieczeństwem, funkcjonalnością i wygodą. Oryginalne i wysokiej jakości akcesoria pozwolą w pełni cieszyć się z zalet każdego typu pojazdu. Posiadając motocykl, motorower lub skuter, zadbaj o najwyższą jakość wyposażenia i akcesoriów. Homologowany kask motocyklowy to tylko start w kompletowaniu swojej szafy. Producent kasków AXXIS oferuje rozwiązania dla każdego typu motocyklistów – kaski typu jet, terenowe a także integralne kaski szosowe. Tekstylne kurtki Motoid sprawdzą się w mieście i na wyprawie.

Motocyklista potrzebuje też wygodnej, dobrze dopasowanej kurtki, bezpiecznych rękawic, motocyklowych spodni oraz chroniących kostkę butów. Pełna oferta dostępna jest w punktach dealerskich i na www.rometmotors.pl.