QUADO-TRAKTOR NA WIOSNĘ OD ROMETU

31.03.2014

W ofercie Rometu na wiosnę pojawia się nowość, którą jest pojazd przeprawowy z napędem na cztery koła. Romet T3 500i 4x4 jest to pojazd, który efektownie wchodzi na rynek przeprawowo – użytkowy pojazdów ATV.

Jest to pierwszy duży pojazd marki ROMET z napędem na cztery koła, wyposażony w silnik z wtryskiem paliwa. Mocny i zaawansowany technologicznie  silnik o wyjątkowo dobrych osiągach  zapewnia niepowtarzalne doznania z jazdy. Pojazd docenią kierowcy, kiedy znajdą się w naprawdę wymagających warunkach - napęd na cztery koła pomoże pokonać każdą przeszkodę. Pojazd posiada homologację T3, która umożliwia poruszanie się na drogach publicznych, a także przynosi korzyści finansowe – możliwość odliczenia pełnego podatku VAT.

 

Romet T3 4x4 to połączenie pojazdu rekreacyjnego oraz użytkowego. Posiada wszystkie te cechy, którą są aktualnie poszukiwane na rynku przez wielu użytkowników tego typu pojazdów. Napędza go silnik o pojemności 471ccm, generujący moc 23,5 KM, która przekazywana jest na cztery koła za pomocą przekładni CVT.

 

Pojazd do nabycia w sieci handlowej marki ROMET w atrakcyjnej cenie katalogowej 24 599zł.