Nowości ROMET MOTORS 2024: ODKRYJ ŚWIAT MOTOCYKLOWEJ PASJI

15.03.2024

Romet Motors wychodzi naprzeciw Twoim największym marzeniom o przygodzie na dwóch kółkach! - Z pasji, atrakcyjnej oferty i doświadczenia powstała marka Romet Motors. To nie przypadek, że nasze motocykle od lat są w czołówkach rankingów sprzedaży. Z prawdziwą satysfakcją  obserwujemy, jak użytkownicy wybierają nasze motocykle i skutery jako niezastąpionych towarzyszy podróży. Spełniamy oczekiwania zarówno początkujących, jak i zaawansowanych motocyklistów, oferując maszyny dostosowane do różnych poziomów umiejętności. Każdy motocyklista znajdzie coś znajomego w Romet Motors. Turystyczne modele, które pomogą uciec od miejskiego zgiełku. Zwinne motocykle, dzięki którym z łatwością ominiesz miejskie korki. Z motocyklami, motorowerami i skuterami Romet Motors znajdziesz własną drogę.

Nowoczesna technologia, design i ergonomia. To unikalne połączenie sprawia, że Romet Motors jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych motocyklowych marek. Romet Motors to ciągły rozwój i zaangażowanie. Sprawdź naszą ofertę i pozwól, aby motocykle i skutery Romet zabrały Cię wprost do świata motocyklowej pasji. Poznaj nowości ROMET MOTORS 2024.

ROMET MOTORS nowe modele Motocykle 125

Droga do realizacji motocyklowych marzeń nigdy nie była tak prosta. Motocykle 125 z oferty Romet to przepustka do świata motocyklowej przygody dla każdego, kto po­siada prawo jazdy kategorii B lub A1.

Niezbadane leśne dukty i terenowy Romet ADV 125? A może nowoczesny skuter segmentu adventure Romet XDV 125? Odkryj nieskończone możliwości na maszynie, o której zawsze marzyłeś, wyrusz w pasjonującą podróż. Wszystkie motocykle zostały wyposażone w podzespo­ły zapewniające niezawodność i doskonałe prowadzenie nawet w najtrudniejszych terenowych warunkach.

Stylowy Romet RCR 125 i ulice wielkiego miasta? Niepo­wtarzalny Romet SCMB 125? A może nasza gorąca no­wość, Romet Division teraz dostępny również w wersji 125? Motocykle Romet sprawią, że miasto będzie Twoje. W Romet Motors trzymamy rękę na pulsie nowych roz­wiązań. Nowoczesne układy wtrysku paliwa pozwalają naszym silnikom nie tylko spełnić rygorystyczne normy emisji spalin, ale też zapewniają świetne osiągi. Zaufaj naszej pasji i zaangażowaniu – zawsze jesteśmy gotowi, aby sprostać Twoim potrzebom.

Wybierz jeden z motocykli Romet Motors i przekonaj się jak łatwo możesz wejść do świata motocykli. Poznaj też wyprawową nowość Romet ADV 550 TT