MOTOCYKLE BENDA 2024

29.03.2024

Czy szukasz motocykla, który przyciągnie spojrzenia i wyrazi wszystko czego pragniesz? Wybierz jeden z mo­tocykli Benda i wyraź swój indywidualizm. Benda to inno­wacyjny design. Marka, która nie daje się pomylić z żadną inną. Niepowtarzalny charakter i jedyne swoim rodzaju rozwiązania techniczne. Styl, który daje tylko Benda.

Poznaj nowości, obok których nie będziesz mógł przejść obojętnie. Stylistyczne detale modelu Benda Dark Flag 500 to tylko jeden z jego atutów. Unikatowa jednostka V4, która go napędza to gwarancja niepowtarzalnego brzmienia i świetnych osiągów. Benda Napoleon jest jedyny w swoim rodzaju. Szeroki, niski i muskularny. Przednie zawieszenie to ukłon w stro­nę klasycznych motocykli. Jedyne w swoim rodzaju połą­czenie kolorów porusza zmysły. Benda Napoleon 500 to motocykl, od którego nie można oderwać wzroku.

Mocny silnik o mocy ponad 90 koni mechanicznych i po­tężnym momencie obrotowym. Hamulce Brembo gwa­rantujące bezpieczeństwo w każdych warunkach. Design równie nowoczesny co napędzający go silnik. Benda LFC 700 to nowa definicja power cruisera. Unikalny dźwięk silnika V2 i wszech­stronny V4. Niepowtarzalna sylwetka. Mięsiste opony, niskie siodło i płaska kierownica. Impo­nująca muskularna sylwetka tego motocykla zachwyca. Benda posiada wszystkie cechy, które definiują prawdzi­wego power cruisera. Okrągły reflektor to ukłon w stro­nę klasyki. Chłodnica, idealnie wpisana w linię motocy­kla. Jedyne w swoim rodzaju koła łączące sportowy styl z klasycznym wyglądem. Każdy detal podkreśla niepo­wtarzalny charakter.

Motocykle Benda, to również zapas mocy, który sprawia, że każde skrzyżowanie staje się punktem wyjścia do nie­zapomnianej przygody. Silniki o mocy sięgającej niemal 100 koni mechanicznych w unikatowej konfiguracji V2 i V4. Pamiętaj, że moc jest jednak niczym bez kontroli. Potężne zawieszenie upside-down to stabilność w każ­dych warunkach. Duży rozstaw osi gwarantuje świetne prowadzenie, natomiast szerokie opony, przyczepność. Rozbudowany układ hamulcowy daje Ci pełną kontrolę nad maszyną. Wyjątkowa estetyka, silny charakter i jakość to wizytów­ka motocykli Benda. Pełen charakteru motocykl dla indy­widualisty gotowego, aby wyróżnić się z tłumu.

Wybierz jeden z motocykli Benda i przekonaj się czym jest prawdziwa niepowtarzalność.