Johnny Pag na polskim rynku

14.04.2014

W polskiej sieci handlowej marki Romet do oferty dołączyły motocykle marki Johnny Pag. Marka, o której mowa pochodzi Californii (USA). Od kilku lat bardzo dobrze znana w Europie. Aktualnie Romet jest wyłącznym dystrybutorem jej produktów w Polsce.

 

Wysoka jakość wykończenia, design rodem z Ameryki, atrakcyjne ceny i niski koszt eksploatacji – to wszystko co charakteryzuje motocykle Johnny Pag. Ventura oraz Malibu, to dwa motocykle, które spotkamy w salonach Romet. Motocykle oferowane są z silnikami o pojemności 320ccm oraz 125ccm. Te z silnikami o pojemności 125ccm skierowane są dla osób posiadających prawo jazdy kat. A1.To rewelacyjna informacja dla młodych kierowców, ponieważ już w wieku 16 lat mogą mieć swojego customa.

 

To nie koniec atrakcji jakie przygotował Johnny Pag dla swoich użytkowników. Każdy może stworzyć sobie design wg własnych upodobań. Szeroki wybór akcesoriów: kierownic, wydechów, świateł, lusterek, a nawet teleskopów pomogą kierowcą spersonalizować wygląd swojego motocykla. To idealne rozwiązanie dla indywidualistów lubiących się wyróżniać.