DARMOWA DOSTAWA

Z nami dostawa pojazdu do domu to żaden kłopot: oferujemy darmowy transport pod wybrany adres, w terminie od 1 do 7 dni roboczych. Dokładny czas realizacji jest podany na karcie produktu i zależy od wybranej formy przesyłki (firmy kurierskiej).

Czas realizacji to maksymalny okres, w którym przygotujemy i wyślemy zamówienie. Większość produktów wysyłamy przy pomocy kurierów DPD i InPost paczkomaty. Motocykle przewozi firma CAT.         

Czas dostawy akcesoriów/ DPD: 1-2 dni robocze.
Czas dostawy akcesoriów/ InPost paczkomaty: 1-2 dni robocze.
Czas dostawy motocykla/ CAT:  2-7 dni roboczych.

 

PREFERENCYJNE WARUNKI FINASOWANIA: RATY 0%

Ciesz się jazdą motocyklem już teraz. Wybierz dopasowaną ofertę: do wyboru raty 0% (RRSO 0%) w wariancie 20x0% przy zakupie online na rometmotors.pl. Akcja dotyczy modeli z kolekcji 2022:
- Romet
- Bajaj
- Zipp
- UM Motorcycle

RRSO to Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania obliczona na dzień 17.04.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie dla bezkosztowego kredytu ratalnego udzielanego przez BNP Paribas Bank Polska S.A. (Bank) w sklepach Romet lub na www.rometmotors.pl i wynosi 0%.Kredyt jest dostępny od 1000 zł do 40 000 zł na okres od 3 do 20 miesięcy. Udzielenie kredytu zależy od dokonanej przez Bank oceny zdolności kredytowej Klienta. Partnerzy Romet Sp. z o.o. współpracują z Bankiem i są umocowani do dokonywania w imieniu Banku czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów o kredyt ratalny. Niniejszy materiał nie stanowi oferty. Szczegóły u sprzedawcy i na www.romet.pl. Propozycja obowiązuje do 31.07.2023 r.

 

CREDIT AGRICOLE RATY

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole. Sprawdź jakie to proste:
- wybierz produkt który Cię interesuje gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
- wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
- przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
- potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
- umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.

ROMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.

 

 

365 DNI NA ZWROT

Zakup przez internet to wygoda i 100% bezpieczeństwa: udowadniamy to, oferując 365 dni na zwrot naszych produktów.

Jeśli pojazd nie spełni Twoich oczekiwań, po prostu go odeślij.

Kupując pojazd na stronie internetowej www.rometmotors.pl, masz możliwość późniejszego zwrotu towaru i odstąpienia od umowy zawartej na odległość (na podstawie art. 27 ust. z dn. 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta) w terminie nieprzekraczającym 365 dni od daty zakupu. Jedyny koszt związany ze zwrotem lub wymianą to odesłanie produktu do naszego magazynu.

Prawo do zwrotu w terminie 365 dni dotyczy konsumentów, którzy wybrali formę płatności inną niż zakup ratalny - w takim wypadku, przysługuje prawo do zwrotu zgodnie z ustawą - 14 dni.

365 dni na zwrot dotyczy tylko niezarejestrowanego motocykla.

Decydując się na zwrot, pamiętaj, że produkt:

  • nie może nosić śladów użytkowania (czyli po otrzymaniu przesyłki możesz obejrzeć i sprawdzić zakupy tak, jak zrobiłbyś to w sklepie stacjonarnym)
  • ma być w stanie, który pozwala na dalszą sprzedaż jako nowy, nieużywany
  • powinien zostać zwrócony z metkami i w oryginalnym opakowaniu
  • w przypadku motocykli: pojazd musi posiadać komplet niezbędnej dokumentacji

 

POJAZD GOTOWY DO JAZDY

Pojazd zakupiony online będzie w pełni gotowy do jazdy, z kompletem dokumentów do rejestracji i podbitym przeglądem zerowym.