Atrakcyjny System Franczyzowy

17.05.2013

Podczas zbliżającego się Forum Franczyzy w Poznaniu (23-25 maja) Romet zaprezentuje swój System Franczyzowy. Aktualnie Siec Handlowa Rometu liczy 154 punkty i należy do grupy największych systemów farnczyzowych w Polsce.

Proponowany przez producenta jednośladów, firmę Arkus & Romet Group system franczyzy w swojej formule polega na jak najszerszej ekspozycji motorowerów, skuterów i motocykli, a także rowerów  marki Romet, motocykli marki Hyosung oraz pojazdu elektrycznego Romet 4E. taka różnorodność produktowa gwarantuje całosezonowość prowadzonej działalności, wymierne korzyści ze sprzedaży, a tym samym zadowolenie z licencyjnej formy współpracy.

Ofertą biznesową  Rometu jest intensywnie rozwijająca się Sieć Franczyzowa Romet Partner licząca dzisiaj ponad 150 punktów w całej Polsce. Propozycja  współpracy kierowana jest przede wszystkim do osób zainteresowanych motoryzacją, mających doświadczenie handlowe i osobisty biznesplan, które włączone w know-how Romet Partner przynoszą  obu stronom wymierne korzyści ekonomiczno-biznesowe.

Franczyzobiorcami Romet zostają również duże salony samochodowe i motocyklowe. To efekt rozwoju asortymentu od rowerów i skuterów po motocykle o wyższych pojemnościach silnika, które stanowią uzupełnienie oferty. Niedawno dołączył do nich także samochód elektryczny Romet 4E. Obok jednośladów franczyzobiorcy sprzedają części, akcesoria oraz sprzęt ogrodowy Romet Garden.

Potencjalny franczyzobiorca powinien posiadać lokal pozwalający na ekspozycję towaru o powierzchni  min. 50 m2 i dodatkowo powierzchnię na prowadzenie serwisu. By stać się oficjalnym partnerem sieci musi uiścić także opłatę licencyjną. Następnie, w ramach pakietu, otrzymuje wyłączność terytorialną, handlowe know-how oraz wsparcie marketingowe. Dla przedsiębiorców, którzy nie są gotowi na zaangażowanie środków w przystąpienie do sieci, Romet Partner oferuje system współpracy dealerskiej oparty na warunkach standardowej umowy handlowej.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu : franczyza@romet.pl