NOWOŚĆ 2023: CRUISER BENDA CHINCHILLA 125 NA PRAWO JAZDY KAT. B

13.12.2022

Benda Chinchilla 125, nowość na sezon 2023, prezentuje bardzo mocno klasyczną linię i oldschoolowy charakter. Ten cruiser, który w swojej klasie określany jest jako niezwykły i wyjątkowy, został wyposażony w  dwucylindrowy silnik w układzie V, praktycznie już niespotykany wśród motocykli tej pojemności. Ciekawym rozwiązaniem jest też w Bendzie  przeniesienia napędu za pomocą pasa napędowego. Ten cichy, bezobsługowy i żywotny patent, współpracując z pięciobiegową skrzynią biegów, zapewnia bezawaryjne przeniesienie mocy z silnika na tylne koło motocykla. To kolejne, praktycznie nie spotykane w tej klasie pojazdów, wyjątkowe rozwiązanie techniczne.

Cruiser, jakim bezapelacyjnie jest Benda Chinchilla 125, oprócz klasycznego napędu widlastego dwucylindrowca, powinien mieć również inne cechy tego segmentu motocykli. I tak jest w istocie. Motocykl ten posiada klasyczną linię nadwozia, okrągły reflektor – ale wykonany w nowoczesnej technologii LED, masywne koła, komfortowe, klasyczne siedzenie kierowcy przechodzące w kanapę dla pasażera. Szeroka kierownica z lusterkami umieszczonymi na jej końcach, wysunięte do przodu podnóżki, zapewniające kierowcy klasyczną, komfortową pozycję. To wszystko sprawia, że każdy miłośnik cruiserów, nie posiadający prawa jazdy kategorii A, czy A2 dostrzeże w tym motocyklu niezwykle atrakcyjny egzemplarz.

Więcej: https://motovoyager.net/nowosci/benda-chinchilla-125-klasyczny-cruiser-na-prawo-jazdy-kat-b-nowosc-2023-dane-techniczne-cena-moc-waga-v-max-chopper/